Registrácia novej firmy

Registráciou sa firma zaradí do nášho IAESTE newsletteru. Bude informovaná o všetkých aktuálnych projektoch, ktoré organizujeme. Najmä ju oslovíme v súvislosti s účasťou na veľtrhu Dni Príležitostí a v katalógu Katalóg Job. Registrácia je bezplatná a zaberie len niekoľko sekúnd.

Každá firma, ktorá sa zúčastní veľtrhu pracovných príležitostí, dostane priestor na postavenie vlastného stánku slúžiaceho na prezentovanie sa študentom. Počet firiem prezentujúcich sa v jeden deň je z kapacitných a časových dôvodov obmedzený. Uprednostnení budú naši partneri a zaregistrované firmy.


pomoc_otaznik Proces registrácie - informácie

Kliknite pre podrobnosti
Základné údaje o spoločnosti a užívateľovi je nutné vyplniť už pri registrácii. Podmienkou je zadať aspoň údaje označené hviezdičkou (napr. *IČO, email), nakoľko sa jedná o povinné polia.

Pri prvotnej registrácii osoby v rámci firmy postupujte nasledovne:
  1. Vyplňte registračný formulár, ktorý sa nachádza na konci strany a potvrďte tlačidlom „Registrovať“.
  2. Následne Vám na zadaný e-mail, ktorý slúži aj ako prihlasovacie meno, príde správa(Overenie profilu užívateľa), kde po kliknutí na odkaz si vyplníte údaje o používateľovi a firme.
  3. Po obdŕžaní potvrdzovacieho e-mailu( Zmena v profile spoločnosti ...) čakajte na schválenie registrácie našim administrátorom.
  4. Po akceptovaní administrátorom je Váš profil aktívny, môžete pokračovať prihlásením a vytvorením objednávky.

Pri registrácii ďalšej osoby v rámci už registrovanej firmy postupujte nasledovne:
  1. Vyplňte registračný formulár a potvrďte tlačidlom „Registrovať“.
  2. Po obdŕžaní potvrdzovacieho e-mailu, si vyplňte profil používatelia a čakajte na schválenie zástupcom Vašej spoločnosti, ktorý týmto právom disponuje.
  3. Po akceptovaní zástupcom Vašej spoločnosti je Váš profil aktívny, môžete pokračovať prihlásením a vytvorením objednávky.Firma
Pre SR 8-miestne identifikačné číslo.
Pre SR 10-miestne identifikačné číslo.


Užívateľ
Slúži ako prihlasovacie meno


Partneri: